• Home
  • fast food
  • Wyłowione – coś dla miłośników ryb i owoców morza

Wyłowione – coś dla miłośników ryb i owoców morza

Cudowna prostota.Przede wszystkim grillowane ryby i krewetki z różnymi dodatkami, min. grzankami i frytkami robionymi na miejscu.

Coś czego we Wrocławiu zdecydowanie brakowało i mimo rosnącego zapotrzebowania, nadal trochę brak. Lokal serwujący owoce morza w różnorodnych odsłonach. Bez zadęcia, szybko smacznie i prosto.

 

Na ulicy Ruskiej, w tej mniej uczęszczanej części, mieści się niewielki, prosto urządzony lokal.  Oszczędny wystrój, wręcz purystyczny, opiera się na morskich motywach i kolorystyce w graficznej, nowoczesnej formie. Urzeka piękne menu, w czystej rysunkowej stylistyce bez przegadania. Właściwie nie ma tu się nad czym długo rozwodzić, bo nie w tym tkwi siła tego miejsca. To oferta kulinarna przyciąga gości poza najchętniej uczęszczaną część ulicy Ruskiej.

 

Trochę jak fast food, ale nie do końca. Nie znajdziemy tu zastawy. Potrawy serwowane są na kartonowych tackach i pudełkach z jednorazowymi sztućcami. W środku jednak trafimy na bogactwo smaków- dla miłośników kuchni  śródziemnomorskiej oraz namiętnych zjadaczy ryb i krewetek.

Menu

Cudowna prostota. W ofercie dania główne i mniej główne. Te pierwsze to przede wszystkim grillowane ryby i krewetki z różnymi dodatkami, min. grzankami i frytkami robionymi na miejscu. Dla tych mniej głodnych i lubiących bardzo szybkie posiłki, przygotowano kanapki z krewetkami albo gładzicą. W ofercie znajdziemy też makarony z morskimi smakami, Box Seafood dla nie mogących się zdecydować, albo smażone sardele czy kalmary podawane z grzanką i sosem.

W karcie są też mule, poza restauracjami niezbyt często spotykane danie. Nie zabrakło też oferty dla miłośników zup. Napoje pełnią tu zdecydowanie rolę dodatków i ich oferta nie jest rozbudowana, bo nie ma takiej potrzeby.

 

Pomysł właścicieli „Wyłowione”, to doskonała odpowiedź na potrzeby rynku gastronomicznego Wrocławia. Kuchnia pełna ryb nie jest tu jeszcze dobrze reprezentowana, mimo iż zainteresowanie nią rośnie z roku na rok. Świetne jest też to, że można w tym lokalu zjeść dobry posiłek w miarę szybko, w porze lunchu, obiadu czy kolacji. Po prostu.

 

 

Można zabrać jedzenie na wynos lub zamówić do domu. Lokal reklamuje także catering. Oferta „Wyłowione” jest dostępna dla wielu kieszeni, nie tylko dla bywalców restauracji.

Smak morza na wyciągnięcie ręki.

 

 

INFORMACJE O LOKALU
Gdzie szukać: Ruska 37/38, W
rocław
Dzielnica: Stare Miasto
Telefon: 575 355 000
Czynny w godzinach :
niedziela- środa 12-21
czwartek- sobota 12-22
Info w internecie:  www.wylowione.pl,  Facebook,
Ceny: od 15 do 32 zł
Psyjazny:  nie
Dzieciowy: przyjazny acz bez kącika
Wykaz alergenów: dostępne u obsługi

Wiśnia

Wrocławianka z wyboru. Z wykształcenia technik plastyk wystawiennik. Miłośniczka pięknych przestrzeni architektonicznych w tym restauracyjnych. Z zapałem maluje wnętrza i zewnętrza obiektów gastronomicznych oraz prywatnych. Od lat oddana gastronomii we wszelkich jej przejawach, od gotowania do pisania o jedzeniu. Aktywna malarka z kilkoma wystawami na koncie. Fanatyczna wielbicielka literatury i filmów sf oraz fantazy.

Add Your Comment